safety-panda-uvadi
 

Matematika pro první třídu
základních škol.


Matematika je rozdělena do několika samostatných cvičení. Na této stránce je kromě výběru možné i vynulovat počítadlo jednotlivých cvičení a začít znovu.

Matematika pro prvňáčky online

Tento projekt vzešel z aktuální potřeby České Republiky v době pandemie s cílem ulehčit učitelům prvních tříd nově vzniklou situaci. Současně malým prvňáčkům připravit prostředí pro procvičování matematiky, které je bude bavit. Jednotlivá cvičení fungují všude, kde je připojení k internetu a prohlížeč. Projekt vznikl ze sponzorské součinnosti společností Safetynela s.r.o., CryptoArms s.r.o.., LogoPro.cz..

Veškerá cvičení jsou zdarma, až do konce světa - třeba.

Pokud vkládáte odkaz na svůj web, prosím uvádějte odkaz na tento rozcestník, místo na jednotlivá cvičení.

Jednotlivá cvičení:

Další cvičení připravujeme...


Sledujte prosím tuto stránku pro další aktualizace...

4.11. Nasazena nová vezrze. Maximální počet příkladů omezen na 100 pro každé cvičení. Za každých 20 spočítaných příkladů přibude jedna hvězdička. Dohromady tedy pět.

28.10 Zapracovány první návrhy vzniklé z diskuze s pedagogy. Děkuji všem, co se diskuze zúčastnili, za cenné postřehy a nápady.

26.10 Testovací cvičení prezentováno ve Facebook skupině Učitelky 1. stupně ZŠ sobě.

22.10 Začátek vývoje projektu. Připraveno první testovací cvičení.
Sponzoři projektu

Projekt podpořili, finančně i časově následující subjekty. Všem děkujeme za spolupráci, bez nich by projekt „Matematika pro prvňáčky online“ nemohl vzniknout.

Budeme rádi, když věnujete chvilku následujícím odkazům:
Safetynela.cz

Společnost Safetynela s.r.o. kromě finančních darů poskytuje i prostor pro hostování elearningu. Přesto, že společnost se primárně věnuje školení v oblasti bezpečnosti práce a požární bezpečnosti. Pokud by někdo z Vás zmíněné služby potřeboval, budeme rádi, když se obrátíte na Safetynela s.r.o.


Kódování projektu

CryptoArms.cz

V kódování projektu pomohla společnost CryptoArms s.r.o., která se zabývá tvorbou projektu pro vznikající trh kryptoměn aka bitcoin a jeho pokračovatelé. Pokud Vás zmíněné téma zajímá, neváhejte kliknout.


Grafická stránka

LogoPro.cz

S grafikou na projektu spolupracovalo LogoPro.cz, které pořádá grafické soutěže. Pokud někdo zrovna hledáte nové logo, jste zde správně. Oblékneme do slušivého grafického kabátku váš projekt, firmu, startup, či nápad. Jak to funguje naleznete – zde.

logopro-banner-jpg